Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

ŠVENTĖ CIRKO PALAPINĖJE

Renginio aprašymas

Geriausia pramoga nuo pat Antikos laikų, neblėstanti ir nepabostanti klasika, smagiausi prisiminimai ir spalvingiausi pasirodymai – CIRKAS!

Mes kviečiame jus į estetišką, įdomų, energingą, pagal jūsų poreikius parengtą ir visas gražiausias šventės spalvas įkūnijantį cirką! irko palapinė laukia jūsų!

Renginio idėja

Vakaro metu dalyvausite žaidimuose, atrakcijos cirko tematika. Mėgausitės skaniausiais, spalvingiausiais patiekalais, gėrimais ir smagiai nusiteikusių aplinkinių draugija. Cirko trupė jau laukia palapinės užkulsiuose. Ar svečiai rikiuojasi eilėje?

Aprangos kodas

Spalvingas, iššaukiantis bei atskleidžiantis keisčiausias ir ekstravagantiškiausias Jūsų asmenybės dalis kostiumas, arba išskirtinė stiliaus detalė – plunksnos, skrybėlės, kepurės.

Vedėjas

VIAČESLAVAS MICKEVIČIUS

Kerintis cirko trupės vadovas, gebantis prikaustyti visų svečių dėmesį ir išjudinti net didžiausius surūgėlius!

Viačeslavas -Profesionalus aktorius rengiantis įspūdingus gatvės cirko pasirodymus, kurie sužavi publiką savo natūralumu, smagumu, humoru. Pasirodymų metu žongliruojama įvairiausiais daiktais, demonstruojami akrobatiniai numeriai, atliekami ugnies triukai, o visa tai apipina neblėstantis Slavkos humoras.

Muzika

SARE ROMA

Klajokliai muzikantai pasiruošę užkurti tikrą čigonišką pirtį čia pat – cirko palapinėje!

Avansas: 3200 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 16 000  EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20 % avansinis mokestis.

 

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.