Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

ROKO KALĖDOS!

Renginio aprašymas

Vivin‘ la vida rocker! Pasileiskime plaukus ir elektrinių gitarų garsais leiskimės į rokeriškiausią Kalėdų tūsą mieste!  Jūsų laukia begalė rokeriškų pramogų:

- Tatuiruotės

- Rock Makiažas ir šukuosenos

- Foto kabina ir foto siena

- Kalėdinis  karaokė

- Rėkimo kovos

- Geriausio kostiumo rinkimai

- Bokalų laikymo varžybos

- Rokerių gaujų kovos

- Elektrinių gitarų kovos

- Cd eglutė

- Roko istorijos viktorina

- Roko dainų ir grupių spėlionė

Renginio idėja

Kalėdinis rokerių susirinkimas! Visus metus ruošti kostiumai, odinės sriukės, kailiai, metalinės segės ir nublizginti kerzai jau paruošti pasirodymui. Elektrinių gitarų stygos kiekvieną dieną įsitempia vis labiau.  Mes jau ruošiame šviesas, dekoracijas, būgnus, dūmų mašinas, vaišes ir pasiutusiai rokeriškas pramogas!

Kalėdos dar niekada nebuvo tokios rokeriškos! 

Aprangos kodas

Metalas, oda, kailis, blizgančios palaidinės, suknelės, spygliai, grandinės, kerzai, auskarai, tatuiruotės, ryškus makiažas, siauterės, suvelti plaukai, ryškios sruogos, juodi nagai, džinsinės liemenės, dryželiai, langeliai, taškeliai – rokerių spintose tūnančios aprangos detalės jau nekantrauja ištrūkti!

Muzika

- Jūsų pasirinktas DJ, arba atlikėjas.

Avansas: 1800 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 9 000 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20 %  avansas

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.