Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Renginys Tenerifėje!

Renginio aprašymas

Kai už lango vėjas, pilkuma, lietus, sniegas...Kai šaltasis sezonas atrodo niekada nesibaigs. Mes turime išeitį, kaip jį sutrumpinti, ir vėl nors trumpam nusikelti į vasarą

 

Kur kitur ištisus metus gali jaustis tarsi vasarą, jeigu ne Kanarų saloms priklausančioje Tenerifėje. Žydras vanduo, įspūdingo grožio paplūdimiai, turistų akį traukiantys miesteliai, o kur dar skanieji Tenerifės virtuvės patiekalai. 

 

Mūsų renginių organizavimo įmonė siūlo surengti renginį Tenerifėje!

-       Pažintines/poilsines keliones po Tenerifę grupėms nuo 10 iki 200 žmonių. Kokio pobūdžio kelionės norėsite - renkatės Jūs patys! Šioje nuostabioje saloje galite ne tik atsipalaiduoti paplūdimiuose, tačiau ir užsiimti aktyviu poilsiu. Nardymas, įvairūs žygiai, vandens sportas - visa tai tik maža dalelė to, ką galima nuveikti Tenerifėje. 

 

-       Taip pat, jeigu norite surengti neužmirštamą šventę sau ir savo svečiams Kanarų salose -mes galime pasirūpinti tuo!

 

Kreipkitės į mus, ir išklausę Jūsų pageidavimus paruošime išskirtinį pasiūlymą, kuris atitiktų Jūsų pageidavimus, lūkesčius! Pasirūpinsime skrydžiu, apgyvendinimu, pramogomis, Jums tereiks su savimi pasiimti gerą nuotaiką!

 

Avansas: 3000 EUR + PVM

SVARBU!


Kaina priklausys nuo individualių Jūsų poreikių.

Preliminari kelionės kaina žmogui 1500 Eur.

Susisiekime ir mes pasiūlysime geriausią Jums tinkantį kelionės bei pramogų variantą! 

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.