Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Vasaros mokyklėlė

Renginio aprašymas

•Linksmai, šauniai, žaismingai praleisime laiką kolegų ir draugų būryje pasitelkus mokyklinę tematiką. Prisiminsime savo mokyklos metus!
•„Ką išmoksi – ant pečių nenešiosi“, arba „Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“ taip sakydavo tėvai, seneliai ir mokytojai. Kad jie buvo teisūs suprantame vėliau, kai tampame suaugusiais, protingais dėdėmis ir tetomis...
•O kas būtų, jeigu protingi dėdės ir tetos galėtų sugrįžti į darželį ir pasakyti eilėraštį Kalėdų seneliui? Kas būtų, jeigu galėtų sugrįžti į penktą klasę, kur mergaitės sodinamos tik su mergaitėmis arba atvirkščiai, kur šokių konkursui  reikia paruošti „Klumpakojį“ arba išsirikiuoti liniuotėje? 
•O kas būtų prisiminsime nostalgiškoje bei spalvingoje vasaros šventėje – „Linksmoji vasaros mokyklėlė 2023“.

Renginio idėja

Kasdien leidžiame laiką su savo kolegomis besimokydami vieni iš kitų, siekiant bendrų tikslų bei tobulinant savo įgūdžius... Esame suaugę, tačiau ar kartais neaplanko sentimentai mokyklos laikams? Juk sąsajų daug... O jeigu visi pasiduotumėme saldžiai vaikystės nostalgijai bei vienai dienai taptume ne kolegomis, o klasiokais bei grįžtume atgal į penktąją klasę? 

Prisimintumėme skambučio šaižumą, mokytojų išmintį, leistume savo vidiniams vaikams iš naujo išlaisvinti kūrybą, vaikišką smalsumą bei dar labiau sustiprinti ryšį su kolegomis per žaidimą, atsisakant taip kartais pečius gulančios suaugusio žmogaus atsakomybės.

Aprangos kodas

Raginame susirasti languotas/ dryžuotas jaunystės laikų kelnes, šortus, sijonus, kojines ir marškinėlius. 

Dabinkitės akiniais be dioptrijų, pasiimkite daug tušinukų, skaičiuotuvą, ket ką, kas tik suteiks jūsų moksliukui išskirtinumo.

Vedėjas

Andrius Povilauskas

Muzika

DJ

Avansas: 2882 EUR + PVM

 

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 14 410 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20% avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.