Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Magiškas VARJETĖ vakaras

Renginio aprašymas

Varjetė vakaras- tai spalvingas renginys- spektaklis, Mulen ružo tradicijų, svečius džiuginančių spalvingų pasirodymų bei muzikinių numerių, magijos šou sintezė. 

Svečių kraują kaitins ir šventės atmosferą kurs profesionalūs šokėjai ir dainininkai iš Rygos „Showagency“ agentūros. Įspūdingais kostiumais ir 

nepriekaištinga choreografija besididžiuojanti trupė yrakoncertavusi Japonijoje, Kipre, Bulgarijoje, Rusijoje, Turkijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Burtų ir iliuzijų virtuozas Mantas Wizard sukurs magišką atmosferą ir privers išnuostabos aikčioti net didžiausius skeptikus!

Pasijusite kaip tikrame Paryžiuje bei šia stebuklingą plunksnomis bei prabangiais kvepalais dvelkiančią naktį atsiminsite dar ilgai!

Renginio idėja

Kviečiame Jūsų svečius pasigrožėti magiška varjetė programa.

Tai geriausiomis Mulen Ružo tradicijomis sukurtas spektaklis, kurio metu žiūrovai mėgausis žymiuoju kankanu ir kitais klasikiniais šokiais bei dainomis, bei varjetė MC - Manto Wizard iliuzijų ir magijos šou bei šmaikštumu.

Vedėjas

 

MANTAS WIZARD

Mantas Wizard yra puikiai žinomas kaip:

-Grand Prixnugalėtojas iliuzionistų kongrese Prahoje 2006metais.

-Pirmos vietos laimėtojas Italijos nacionaliniame iliuzionistų konkurse 2009 metais.

-Prizinės vietos laimėtojas Kanų iliuzionistų festivalyje 2010 metais.

-Kviestinis svečias pasirodymui Paryžiuje, Prancūzijos nacionaliniame iliuzionistų kongrese 2010 metais ir Las Vegase 2011 metais.

Muzika

Roro – profesionali miuziklo artistė, charizmatiška ir glostanti kiekvieno klausytojo ausį ne tik savo sodriu ir charakteringu balsu, bet taip pat ir patraukianti žiūrovoakį žėrinčiais kostiumais bei seksualumu. 

Atsisiųsti PDF

Avansas: 1780 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 8 900 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20 % avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.