Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

KALĖDŲ SENELIŲ DVIKOVA

Renginio aprašymas

Renkasi svečiai. Renginio patalpoje jau garuoja šiltas maistas – visi kviečiami užkąsti. Svečiams užkandus, į sceną įeina renginio vedėjas, kuris pristato vakaro programą (tačiau ne visą, nieko neužsimindamas, kad atvyks ne vienas Kalėdų Senelis, o du) ir pakviečia į sceną įmonės vadovą tarti sveikinimo kalbą. Po to, Jums pageidaujant, vyksta rimtos ar humoristinės vakaro nominacijos labiausiai nusipelniusiems įmonės darbuotojams. 

Vakaro vedėjai pradeda savo programą. Seneliai „susikibirkščiuoja“ ir kiekvienas pradeda įrodinėti, kad jis yra tas tikrasis Kalėdų Senelis. Kiekvienas pasirenka pačius išmoningiausius įrodinėjimo metodus: su svečiais žaidžia linksmus žaidimus lauke ir viduj, organizuoja konkursus ir rungtis, pradeda rinkti savo šalininkų komandas ir įvairiausiais būdais stengiasi paveikti vakaro dalyvius. Lietuviškasis Kalėda žaidžia senovės lietuvių žaidimus, palaidoja senuosius metus, o svečias iš Laplandijos – laplandiškus, išmoko visus mėgstamiausio savo šokio, o pasirodo – jis yra tikras kitų pasaulio tautų žaidimų žinovas. 

Vakaro kulminacija: vakaro svečiai nusprendžia, kuris yra tikrasis Kalėdų Senelis. Apsišaukėlis yra demaskuojamas. O kokios Kalėdos be dovanų? Tikrasis Kalėdų Senelis išdalina dovanas (galimos ir nominacijos) ir toliau tęsiasi nuotaikingas,  lydimas kalėdinis vakaras, o gal ir rytas su  DJ.

Renginio idėja

Kiekvienais metais, artėjant Kalėdoms, mus užpuola kalėdinė pirkimo karštinė. Konkurencija tarp prekybininkų pasiekia aukščiausią tašką. Bet ar žinote, kad ir tarp Kalėdų Senių kartais suliepsnoja konkurencijos ugnis? 

Siūlome Jums pasižiūrėti, kas atsitinka, kai viename vakare susitinka du Kalėdų Seniai - tai svečias iš Laplandijos ir lietuviškasis Senis Kalėda. Renginio metu Jūsų laukia linksmų nesusipratimų virtinė tarp Kalėdų Senelių ir vakaro svečių. Kiekvienas Senelis kuo išmoningiau stengsis įrodyti, kad jis ir yra tikrasis Kalėdų Senis. Iš svečių tarpo abu Seneliai rinksis savo palaikymo komandas, organizuos įvairiausias rungtis, žaidimus ir konkursus: vienas – laplandiškus, o kitas - lietuviškus. 

Aprangos kodas

Kalėdiniai megstukai. 

Šiltos, jaukios, žiemiškos aprangos detalės.

Vedėjas

Du Kalėdų seneliai:

PETRAS LISAUSKAS ir DOMANTAS BUGAILIŠKIS

Muzika

DJ

Avansas: 1000 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 5 000 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20 % avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.