Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

DĖMESIO! KALĖDOS! (online)

Renginio aprašymas

Viskas prasideda nuo humoristinio instruktažo. Žaismingas, muzikos fone skambantis instruktažas, kaip elgtis online renginio metu, kad patirtumėte šimtaprocentinį malonumą, šventiškumą. Toliau programoje Jums pristatomas Garsų magijos etiudas, sukelsiantis tikrus pojūčius per garsą (tam turite turėti ausines). Gyvai atliekamas garsų mini spektaklis - nuo žemiškų gamtos bei kasdien mus supančių, bet dažnai nepastebimų, nes skubame, garsų iki stebuklo pojūtį atskleidžiančių ir nunešančių į svajones skambesių. 

Grįže iš svajokliškos kelionės be bagažo, leisimės į humoro kupiną, Interaktyvų, pritaikytą Jūsų temoms, nuotaikingą, spontanišką ir nenuspėjamą teatrinės improvizacijos pasirodymą. Jo metu profesionalūs aktoriai, be išankstinio pasiruošimo kuria ir vaidina situacijas pagal publikos duotus pasiūlymus. Žiūrovų akyse, tiesiog “čia ir dabar” gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus turinys. „IMPROWOODAS“ - kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir nesurežisuotų aktorių improvizacijų. Niekas nežino, kaip bus. Bet aišku, kad juoko, netikėtumų ir gerų emocijų tikrai nestigs. Žiūrovai ir aktoriai sukuria puikią atmosferą ir kompaniją. O vakarą dar labiau pagardins humoristinės nominacijos bei šokių pamokėlė su Kalėdų Seneiu bei jo pagalbininkais Elfais. Belieka įsijungti transliaciją ir mėgautis!

Renginio idėja

Linksmas, kūrybiškas ir originalus šou, kurio formatas tai laida „Dėmesio į ekraną“, tačiau performuota savaip – žymiai linksmiau. Tai improvizacijos, linksmų užduočių ir humoro vakaras, netikėtumų, linksmų situacijų ir GEROS NUOTAIKOS KALĖDINIS RENGINYS ONLINE. 

Renginys vyksta iš studijos, kur įsikūrusi transliacijos komanda. Vedėjas veda renginį: kreipiasi į žiūrovus, pristato temą.

Renginio dalyviai namuose online žais, atlikinės užduotis, juoksis ir linksminsis kartu su programos dalyviais TV studijoje. Specialus siurprizas – humoristinės nominacijos. Viso renginio trukmė,priklausomai nuo pasirinktos programos, nuo 2 iki 3 val.

Aprangos kodas

Būtų smagu renginio dalyvius pamatyti ekrane su kalėdine kepuraite arba skrybėlaite.

 

Vedėjas

PETRAS LISAUSKAS

Muzika

DJ

Avansas: 1780 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 8 900 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20 % avansas.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.